14.02.2014

«Херсонська мапа округів» відтепер із логотипом


У проекту «Херсонська мапа округів», ініційованого депутатом Херсонської міської ради, директором комунального підприємства «Херсонський міськводоканал» Ігорем Козаковим та головою Херсонського обласного благодійного фонду «Об’єднання» Юрієм Антощуком з’явився свій офіційний банер.

Тому, шановні представники ЗМІ та громадськості, просимо вас розмістити на власних Інтернет ресурсах банер із гіперпосиланням на проект, аби ваші читачі були із усіма новинами проекту, а також з повною інформацією щодо бюджетних витрат на комунальне міське господарство у розрізі його мажоритарних округів.

Проект спрямований на формування цивілізованих відносин між владою та громадою міста Херсона задля його розвитку і являє собою процес максимально відкритого та системного інформування громадськості 

Ми працюємо над тим, аби у найближчому майбутньому поповнити проект новими матеріалами та цифрами та зробити Херсон ще більш унікальним містом, адже подібних мап не має жодне місто України.

Нагадуємо, що нам можна писати сюди: http://www.karta-okrugov.pp.ua/p/blog-page_4961.html і сподіваємося на співпрацю з вами у майбутньому.
 
Twitter Facebook Dribbble Tumblr Last FM Flickr Behance