12.06.2014

Вперше український проект з'явився в програмі Google Maps Engine public data program


Херсонський обласний благодійний фонд «Об'єднання» - перша громадська організація в Україні, яка приєдналася до програми Google Maps Engine public data program, в рамках якої компанія Google надала безкоштовно ліцензію Google Maps Engine і опублікувала «Мапу виборів Херсонського міського голови 2014» в Галереї Google Мап.

Мета програми Google Maps Engine public data program і Галереї Google Мап - зробити картографічні дані більш доступними. Учасники програми можуть публікувати мапи в Інтернеті за допомогою інфраструктури Google і спеціалізованого сервісу Google Maps Engine.

Як пише компанія Google на своїх ресурсах: 
«Упорядкувати дані в масштабах всього світу - трудомістке завдання. Ми хочемо, щоб всі могли користуватися картографічною інформацією з офіційних джерел. Користувачі шукають дані в наших сервісах, тому ми зацікавлені в тому, щоб допомогти організаціям поширювати ці дані».
Тепер у херсонців є можливість публікувати Мапи відкритих даних в Галереї Google Мап, а користувачі зможуть знаходити і переглядати їх в багатьох продуктах і сервісах Google, таких як: Галерея Google Мап, Google Пошук, Google Мапи, Google Планета Земля, Google Maps API, Google Maps Engine, Google Earth Engine і Google Crisis Maps.

Станом на 11 червня 2014 року, в Галереї Google Мап «Мапа виборів Херсонського міського голови 2014» - єдина опублікована мапа подібного роду з України.

У подальших планах - завдяки наданій ліцензії на використання Google Maps Engine, деталізувати витрати на комунальне господарство на «Херсонській мапі округів» за конкретними адресами, і опублікувати проект в Галереї Google Мап.

Хочемо нагадати, що ідея створення проекту «Херсонська мапа округів» належить директору КП «Херсонський міськводоканал» Ігорю Козакову, підтримана Фондом «Об'єднання» та низкою волонтерів.

 
Twitter Facebook Dribbble Tumblr Last FM Flickr Behance